Wyniki wyszukiwania

ach prowadzących do tych stron ale tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie. Niedawno zastanawiałem się jak wiele z tych tysięcy a nawet milionów stron są rzeczywistym contentem a...Wyszukiwarka Google za każdym razem

Dodane: 10-07-2014 08:44
Wyniki wyszukiwania pozycjonowanie stron katowice
Wyszukiwarka Google za każdym razem jeśli wyszukamy jakąś frazę to pokazuje ilość stron zawierającą podane frazy. Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron ale tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie. Niedawno zastanawiałem się jak wiele z tych tysięcy a nawet milionów stron są rzeczywistym contentem a...Wyszukiwarka Google za każdym razem jeśli wyszukamy jakąś frazę to pokazuje ilość stron zawierającą podane frazy. Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron ale tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie.

Niedawno zastanawiałem się jak wiele z tych tysięcy a nawet milionów stron są rzeczywistym contentem a ile z nich to tylko różnego rodzaju zaplecza i strony służce w taki czy inny sposób pozycjonowaniu lub promocji innych stron.

Najprostszy przykład takie katalogi - z założenia są to strony służące promowaniu a właściwie to linkowaniu innych stron. Z tego właśnie względu w katalogach pojawia się bardzo dużo różnych słów. Spora część katalogów jakie istnieją gdzieś w sieci w ogóle nie jest uwzględniana w indexie i wyszukiwaniu. Stanowią śmietnik służący jedynie pozycjonowaniu.

Wyjątkiem są katalogi tematyczne i regionalne. Te pierwsze służą do gromadzenia informacji o stronach z wybranej branży, umożliwiają wyszukiwanie informacji. Natomiast katalogi regionalne pomagają w odnajdywaniu firm i instytucji w określonych miastach lub regionach. pozycjonowanie rybnik
Podobny temat również pozycjonowanie katowice
Polecam również pozycjonowanie rybnik
pozycjonowanie katowice - też dobry
Jeśli mowa o to wspomnę też o innych źródłach.